s

ASMA TAVAN
Alçıpan asma tavan alanında günümüzde pratik ve hızlı çözüm seçenekleri olan bir malzemedir. Alçıpan iç mekanlarda hızlı çözüm üreten iç bölmelerde ve asma tavan sistemlerinde uygulanan bir alçıpan bölme duvar ve tavan sistemleridir. Uygulama detayları sunumu alçıpan uygulama yaparken nelere dikkat etmeli ; örneğin bölme duvar sistemlerinde bir profilden bir profile minimum 60 cm aralıklarla profillerin uygulanması, daha sonra alçıpan her 2 dikey kısımlarından minimum 3cm gönye sistemi maketle kesilmesi ve daha sonra alçıpanları boşluk bırakılmadan montaj yapılması.

Modern ve ferah mekanların en önemli detaylarıdır asma tavanlar. Çok şık ve kaliteli döşenmiş alanların makyajıdır adeta. Mobilyalar, aksesuarlar ve duvardaki boyalar, asma tavanlar ve bunların ışıklandırılması ile daha bir belirgin hale gelir ve göz doldurur. Estetik görünüş kaygısı taşıyan mekanlarda sadece asma tavan kullanılması ile sıkıntı büyük ölçüde pratik olarak giderilir. Çeşitli renklerde ve şekillerde tasarlanan asma tavanlar tamamen müşterilerimizin zevkine ve beğenisine göre duvarlarla kombine edilir ve montelenir. Çok çabuk değişen, hızına yetişemediğiniz iç tasarım trendlerinin bu alanda takibini sizler için yapar ve en son yeniliklerini sizlerin beğenisine sunar. Asma tavan işçiliğinde deneyimli elemanlarımız en son teknolojiyi kullanarak kaliteden ödün vermeden, en uygun fiyatlara sizlere bu hizmeti verir.

Görünümündeki şıklığın yanı sıra günümüzün modern yapılarındaki tesisatları gizlemek içinde kullanılan asma tavanlar, yalıtım özelliği ile mekan içindeki yüksek sesleri daha bir akustik hale getirmekte ve azaltmaktadır. Aynı şekilde ısı yalıtımı da yapan asma tavanlar ışık ve ısı giderlerini azaltarak cebinize ekonomik katkıda da bulunmaktadır. Kullanılacağı alanların özelliklerine ve müşterilerinin beklentilerine göre değişik malzemelerden, sistemlerden ve taşıyıcı sistemlerden üretilmektedir.

Asma Tavan Modelleri: Metal Asma Tavan, Taşyünü Asma Tavan, Camyünü Asma Tavan, Gergi Asma Tavan, Alçıpan Asma Tavan, Modüler Asma Tavan, Ahşap Asma Tavan gibi bir çok şekilde yapılan asma Tavanlar tamamen uygulanacağı firmanın gereksinimine ve şahısların zevkine göre tasarlanır ve monte edilir. Teknik Uygulama bu alanda en son teknolojiyi kullanarak en son trendleri üretir ve müşterilerine pazarlar. Firmamızın teminatı yaptığımız işlerdir. Referanslarımızda bizim en yakın tanıklarımızdır. Mekanlarınıza bizim tasarımlarımızla şıklık katın.

Modern ve ferah mekanların en önemli detaylarıdır asma tavanlar. Çok şık ve kaliteli döşenmiş alanların makyajıdır adeta. Mobilyaların ve duvardaki boyanın ön plana çıkarılması asma tavanlar ve bunların ışıklandırılması ile daha bir belirgin hale gelir ve göz doldurur. Teknik Uygulama Firmasının sihirli elleri asma tavanlarda harikalar yaratmakta, siz değerli müşterilerinin bütün hayallerini ince işçilikle şekillendirmekte ve monte etmektedir. Mükemmel görüntüsünün yanı sıra ses ve ısı yalıtımına da fayda sağlayan asma tavan sistemleri gösterişli ve şık alanların pazarlayıcısıdır. Sizde mekanlarınızda bu şıklığı yaşamak istiyorsanız kendinizi Teknik Uygulama Firmasının Profesyonel ekibinin ellerine bırakın ve sonuçlarını büyük hayranlıkla ve memnuniyetle izleyin.

Copyright 2011 © icdekorasyon.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır

Mimar Sinan Mahallesi. Orhangazi Caddesi No : 22 / A Çekmeköy / İstanbul
Tel: (216) 641 06 81 GSM: 0532 523 89 34
E-Mail:info@icdekorasyon.com.tr