DOĞALGAZ TESİSATI
Doğalgaz ve uygulama detayları siz müşterilerimize bu hizmeti sunarken önce çalışma ve iş güvenliği ve siz müşterilerimize iyi bir sunum sunmaktır. Doğalgaz proje ve uygulama sistemi sunmaktayız.

Doğalgaz ve uygulama detaylarında bilginize sunmaktayız. Öncelikle ev, işyeri, apartman uygulamalarında öncelikle uygulanacak yerin keşif edilerek değerlendirilme sunumumuz kabul bulununca uygulama gereken yerlerde önce proje çizimi ve daha sonra doğalgaz borularının projeye uygun bir şekilde döşenmesi ve kalorifer borularının uygulama detayları yapım aşamasında olan zeminlerde mümkün mertebe kalorifer borularının gömüde kalması en sağlıklı olan uygulamadır.

Yapımı bitmiş aşamalarda sıva üzerinden uygulanacak kalorifer borularında muhakkak folyolu 2.5 boru uygulanması kalorifer girişlerinde 20’lik boru uygulanması mümkün mertebe kalorifer asma bölümlerinde banyolarda günümüzde avrupan kullanmaktayız mümkün mertebe 1m’yi geçmemek şartıyla ve döşenen boruların mümkün mertebe dönüşleri minimuma dönüştürmek en sağlıklı olanı kalorifer borularında kullanılan dirsekleri ve dönüşleri minimuma indirmek en sağlıklı ısıda verim alabilmenizi sağlar.

Doğalgaz, çevreci ve ucuz olma özelliği ile bütün alanlarda tercih edilen; renksiz, kokusuz ve havadan daha hafif bir elementtir. Kaçak olması durumunda anlaşılabilmesi için özel bir sıvı ile kokması sağlanan doğalgaz, son yıllarda ülkemizin ulaştırılabildiği şehirlerinde en çok kullanılan yakıt haline gelmiştir. Isınmada, sıcak suda ve mutfakta kullanılan doğalgaz en çok soba derdinden muzdarip hanımların işine yaramıştır. Kömürle ve diğer yakıtlarla ısınan binalar ve sitelerde doğalgazın sahip olduğu özellikleri sayesinde kazanlarında doğalgaz dönüşümü yaptırmışlardır.

Güvenliğin son derece önemli olduğu, en küçük bir hatanın bile büyük olumsuzluklara yol açtığı doğalgaz tesisatını doğru ellerin yapılması son derece önemlidir. Teknik Uygulama tamda bu noktada devreye girmektedir. Doğalgazın binaya alınması aşamasında: projelendirilmesinden gazın açılmasına kadar geçen süreçte profesyonel ekibi, çalışma disiplini ve iş deneyimi ile en kısa zamanda en uygun fiyatlara bu hizmetleri sizler için titizlikle gerçekleştirmektedir. Güvenliğin son derece önemli olduğu, en küçük bir hatanın bile büyük olumsuzluklara yol açtığı doğalgaz tesisatını doğru ellerin yapılması hayati önem taşır. Hayatınız bizim için değerlidir. Sizde gereken önemi verin ve tesisatınızı güvenli ellere teslim edin.

Doğalgaz tesisatı fiyatları oluşturulurken dairenin boyutuna ve kullanılacak malzemelere dikkat edilmektedir. Dairenize en uygun doğalgaz projesini hazırlayan mühendilerimiz tasarruf sağlayacak en etkin sistemi hazırlamaktadırlar. Amacımız doğalgaz firmaları içerisinde en iyi firma konumuna gelmektir.

Doğalgazın Avantajları :

Yandığı zaman atık bırakmaz, zehirsiz, kükürtsüz ve dumansızdır.
Çevreye zarar vermez ve havayı kirletmez.
Diğer yakıtlara göre daha ucuzdur.
İşletme ve bakım maliyetleri düşüktür, zahmetsiz bir kullanımı vardır.
Havadan daha hafiftir atmosferde birikmez yükselir.
Depolama ve taşıma maliyeti yoktur.

Copyright 2011 © icdekorasyon.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır

Mimar Sinan Mahallesi. Orhangazi Caddesi No : 22 / A Çekmeköy / İstanbul
Tel: (216) 641 06 81 GSM: 0532 523 89 34
E-Mail:info@icdekorasyon.com.tr