TADİLAT
Zamana karşı koyamayan binaların yıkılıp tekrar yapılması oldukça ekonomik külfetler getirmektedir. Bu yapıların tekrar hayata döndürülmesi ve ekonomiye kazandırılması için profesyonel çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Tadilatı sırasında mühendislerimiz ve iç mimarlarımız her aşamayı titizlikle kontrol etmekte ve denetlemektedir. Birinci sınıf eleman ve malzemelerle hayata geçirdiğimiz her proje yeni yapılardan farksız bir görüntü sergilemektedir. Bina içlerinin ve dış cephelerinin tadilatı da aynı aşamalarla yenilenmektedir. Ev yenilemeye karar verdiğiniz zaman her alanı ve detayı A dan Z ye projelendiren firmamız ayrı ayrı firma ve ustalar ile uğraşmanıza gerek bırakmamakta kendi bünyesindeki kadroları ile bütün tadilatı sizler için gerçekleştirmektedir. Fiyatta ve şartlarda sağlanan anlaşmadan sonra tahüt edilen tarihte sorunsuz olarak anahtar teslimi yapılmakta ve gerek duyulması halinde hizmet takibini devam ettirmektedir.

Sayısız firma ve şahıslarla çalışan Teknik Uygulama, referansları ile de ne denli ciddi ve başarılı bir kuruluş olduğunu kanıtlamaktadır. Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlara yaşam alanlarınızı yeniden şekillendiriyoruz.Firmamız Tadilat Alanları:Kırma işlemleri, su tesisatı, elektrik tesisatı, sıva, boya işlemleri, laminant, laminat parke, kartonpiyer, seramik, fayans işleri, duşakabin, ahşap ve pvc pencere işlemleri, ahşap kapı, Amerikan kapı, boya uygulaması, asma tavan, alçı işleri, dış cephe ve sıva gibi daha pek çok alanda hizmet vermektedir.

Tadilat tamirat işlemlerinde sizlerin bilgilendirmesi üzerine en kısa sürede sizlere ulaşarak etkin bir çalışma sağlıyoruz. Ev tadilat işlerinde hazırda bulunan ustalarımız sayesinde sorunu tamamen çözmekteyiz.

Copyright 2011 © icdekorasyon.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır

Mimar Sinan Mahallesi. Orhangazi Caddesi No : 22 / A Çekmeköy / İstanbul
Tel: (216) 641 06 81 GSM: 0532 523 89 34
E-Mail:info@icdekorasyon.com.tr